CENNIK JAK ZAMÓWIĆ? GALERIA PROJEKTÓW AUKCJE ALLEGRO KONTAKT

Jak zamówić, czyli etapy współpracy i cały przebieg realizacji projektu:

1. Prosimy o wysłanie na nasz e-mail: projekty@artehaus.pl materiałów potrzebnych do stworzenia projektu. Potrzebny jest rzut z góry z wymiarami oraz Państwa wskazówki i wymagania. Pomocniczy opis dotyczący przygotowania tych materiałów znajduje się tutaj. Przykładowy e-mail jaki chcemy otrzymać od Państwa można zobaczyć tutaj.

2. Potwierdzimy możliwość realizacji projektu na podstawie otrzymanych od Państwa materiałów (w ewentualności dopytamy np. o wymiar, którego brakuje na rzucie). Potwierdzimy cenę projektu i poprosimy o wpłatę na konto za usługę. Większe płatności dzielimy na raty płatne według postępów prac. Wpłata jest potwierdzeniem zawarcia transakcji.

3. Po otrzymaniu wpłaty w ciągu 2 dni przesyłamy na Państwa adres e-mailowy projekty. Projekty przesyłane są jako wizualizacje - zdjęcia JPG w załącznikach e-maila. Można je bez problemu wydrukować lub przesłać dalej.

4. Po otrzymaniu listy zmian/poprawek od Państwa projekt bezpłatnie poprawiamy i wysyłamy ponownie. Po zatwierdzeniu projektu podajemy zastosowane materiały wykończeniowe.


Projekt można także zakupić na aukcji Kup Teraz na Allegro.


DANE DO WPŁATY ZA PROJEKT PODAJĘ DLA BEZPIECZEŃSTWA OSOBIŚCIE W E-MAILU KTÓRY WYŚLĘ DO PAŃSTWA

CO NALEŻY NAM PRZESŁAĆ ABY STWORZYĆ PROJEKT? CO ZAWIERA PROJEKT? INNE PYTANIA I ODPOWIEDZI USŁUGI DODATKOWE
Na tej stonie znajdą Państwo kontakt do projektowania i aranżacji wnętrz na odległość. Zajmujemy się projektowaniem łazienek oraz aranżacją domów, mieszkań jak i kuchni. Zajmujemy się także aranżacją wnętrz profesjonalnie - na specjalistycznych programach wraz z wizualizacją 3D. Projektujemy online, czyli poprzez drogę elektroniczną - otrzymują Państwo projekty przez e-mail. Zajmujemy się wystrojem wnętrz kompleksowo - wraz z projektem sufitów podwieszanych jak i elektryką i zmianami aranżacyjnymi mieszkań oraz ścianek działowych.|