CENNIK JAK ZAMÓWIĆ? GALERIA PROJEKTÓW AUKCJE ALLEGRO KONTAKT

CO ZAWIERA NASZ PROJEKT I W JAKIEJ JEST FORMIE :

Nasze projekty obejmują kompleksowo całe pomieszczenia w wizualizacji 3D. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji komputerowej będzie prezentował: podłogę (zaprojektujemy np. połączenie płytek w kuchni z panelami w salonie, dobierzemy konkretne płytki, ich wymiar, układ, wybierzemy panele np. QuickStep, Kronopol, czy płytki ścienne i podłogowe np. z firm Paradyż, Nowa Gala, Tubądzin, Opoczno), przedstawimy ściany w wariantach kolorystycznych (używamy i podajemy Państwu prawdziwe, sklepowe kolory farb np. z firmy Dulux, Dekoral, Magnat, Beckers, Śnieżka), zaprojektujemy sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym LEDY), wstawiamy do wnętrza oświetlenie zgodnie ze sztuką projektowania (halogeny, kinkiety ścienne, lampy stojące, wiszące, ośw. przypodłogowe, podświetlenia mebli, taśmy LED itp.), rozmieścimy meble (również te projektowane indywidualnie na wymiar jak i sklepowe np. Forte, Ikea, BRW, Szynaka, Vox, Kler, BoConcept...). Zaprojektujemy podświetlane półeczki wnękowe, ciekawe zabudowy, ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni (np. uchwyt na ręczniki w łazience).

Poprawki zawarte są w cenie projektu bez limitu. Możemy bezpłatnie przygotować projekt w różnych wariantach rozmieszczenia (np. łazienka z prysznicem, wariant drugi - z wanną, kuchnia z wyspą z miejscem do siedzenia, w wersji drugiej kuchnia ze stołem) jak i w różnych wariantach materiałowo - kolorystycznych. Możliwość porównania różnych wersji i możliwości wykończenia Państwa wnętrz przedstawionych na wizualizacjach 3D jest jedną z najważniejszych zalet naszej oferty projektowej, tym bardziej że jest to usługa bez dopłat - realizowana jest w standardzie. W skrócie w cenie otrzymują Państwo wiele wersji projektu oraz poprawki bez limitu. Gdy po 2 tygodniach od ostatnich poprawek nie prześlą Państwo nowych zmian projekt uważa się za zaakceptwany i zamknięty, a poprawki np. miesiąc po tym terminie są możliwe tylko za dodatkową opłatą.

Projekty sporządzane są w formie komputerowych wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymują Państwo poprzez załączniki e-maili) + animacja 3D po akceptacji wyglądu pomieszczeń. Projekty (zdjęcia) można bez problemu wydrukować i przekazać ekipie wykończeniowej. Podajemy Państwu wykorzystane materiały wykończeniowe (symbole farb, płytki, panele, tapety, kamień ścienny, panele 3D, tynki dekoracyjne itp.) W cenie nie są zawarte projekty z wymiarami, projekty techniczne, projekty dla wykonawców, projekty branżowe (elektryczne, stolarskie itd.), specyfikacje i obliczenia ilości użytych materiałów. Są to usługi płatne dodatkowo. Cennik dostępnych usług znajduje się TUTAJ

Projekty w standardzie realizowane są w jakości graficznej STANDARD. Dla wymagających Klientów oferujemy opcję za dopłatą w wysokości +25% ceny projektu - jakość ULTRA. W tej jakości projekty są bardziej dopracowane pod względem rozdzielczości, cieni, odbić, połysków, natężenia barw i światła oraz na wizualizacjach widoczne są gniazdka/włączniki oraz listwy przypodłogowe (w jakości Standard nie są widoczne). Sam proces projektowania (czyli dobór wyposażenia, dekoracji, kolorów, układu, czas realizacji) jest identyczny w każdym wariancie. Różnicę w jakości na przykładzie można zobaczyć TUTAJ

Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie wielu wizualizacji 3D - zdjęć projektowanego wnętrza wraz z bezpłatnymi poprawkami, które będą na bieżąco realizowane. Wszystkie opcje związane z wymiarowaniem, rzutami wykonawczymi, liczeniem materiałów, elektryką są dostępne za dopłatą.


 

CO NALEŻY NAM PRZESŁAĆ ABY STWORZYĆ PROJEKT? CO ZAWIERA PROJEKT? INNE PYTANIA I ODPOWIEDZI USŁUGI DODATKOWE